Otomatik panjur modelleri, Manisa Tasarım Yapı tarafından üretilen fonksiyonel yapısı ve teknik özellikleri bakımından müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Kullanım açısından ve teknik özelliklerine bağlı olarak, birçok farklı modeli  olmak üzere tercih edilebilmektedir.

İş yerlerinde ve evlerin pvc pencereye uygulanan otomatik panjurların kullanımı; her geçen gün artmaktadır. Otomatik panjur sistemleri; şıklık ve zerafetten ödün vermeden estetik görünüm sağlayan bir korunma sistemidir.

Otomatik panjurların birçok önemli avantajı bulunmaktadır. Rüzgar, yağmur ve aşırı sıcakların yarattığı bütün olumsuz koşullara karşı üstün bir koruma sağlar. Özellikle, maddi yönden önem arz eden dükkan ve mağazaların korunmasında da; en gerekli güvenlik sistemleridir. Art niyetli kişilerin, ev ve iş alanlarınıza girmesine engel teşkil ettiğinden; caydırıcı bir rol oynar.

OTOMATİK PANJUR DETAYLARI

-- Panjur sistemleri kapatıldığı zaman, kullanıldığı alanın dış çevreden gözlenmesine engel olur. Böylece, hem mahremiyet kalkanı oluşturur; hem de hırsızlık olaylarının önüne geçer.

-- Doğal olaylara ve olumsuz iklim şartlarına karşı koruma sağlar.

-- Ev eşyalarını, mobilya ve elektronik eşyaların satıldığı ya da depolandığı yerleri; güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı korur.

-- Otomatik panjurlar, estetik formlarda tasarlanabildiği için, dekoratif bir koruma kalkanı oluşturmaktadır.

-- Yüksek derecede ses yalıtımı sağlar ve gürültü kirliliğini önler.

-- Hiçbir müdahaleye gerek duyulmadan, kendiliğinden açılıp kapandığı için; hasta ve yaşlılar için pratik çözümler oluşturur.

-- Otomatik panjurlar; yapımında ve montajında kullanılan malzemeler sayesinde; ısı, ses ve ışık izolasyonu sağlar. Böylelikle, bütçenize destek olur.

-- Uzaktan kumandalı ya da buton ile açılıp kapanabilmektedir.

-- Özel formdaki alüminyum ekstrüzyon lamel ya da poliüretan dolgulu alüminyum lamel alternatifleri mevcuttur.

-- Tüp motorlar, olası zorlanmalardan dolayı oluşabilecek ısınmaya karşı termik korumalıdır.

-- Kesintisiz güç kaynağı mevcuttur ve otomatik panjurların çalışmasında, özel olarak tasarlanmıştır.

-- Ürünler, birçok çeşitli modele ayrılmıştır. Tüm ürünler, teknik olarak mimari yapıya uygun olan renk seçeneklerine sahiptir.

-- İçeriğinde kullanılan alüminyum malzemesi, paslanmadığı için; ürünler oldukça uzun ömürlüdür.

-- Son teknolojik sistemler olup, Tasarım Yapı güvencesiyle; uzun ömürlü, çözüm odaklı, estetik bir kullanım deneyimi sunar.

-- Motorlu panjur sistemi; montajı, kurulumu ve kullanımı son derece kolaydır.

Otomatik panjur üretim ve montajları adına otomatik bir yapı altında üç farklı sistemleri bulunmaktadır.

Monoblok kutulu panjur, dıştan takma panjur ve detay (gizli kutulu) panjur çeşitleri tercihe ve kurulum alanlarına göre değişmektedir.

Son teknoloji sistemler olan bu ürünün çeşitleri estetik görünüme sahip, uzun ömürlü ve çözüm odaklıdır. Kaliteli malzeme yapısıyla üretildikleri için sürekli kullanımlarda herhangi bir sorun çıkarmaz.

Ürün çeşitlerini kullanım alanlarına göre daha ayrıntılı biçimde tanıyalım. Panjur otomatik oluşu ise en cazip özelliklerindendir. Müşterilerimize en son, en iyi teknolojiyi sunmakla birlikte aynı zamanda ihtiyacınıza en uygun olan ürünü size sunmaktayız. Eğer daha detaylı ürünlerimiz hakkında bilgi almak isterseniz, uzman personelimizden yardım alabilirsiniz.

Monoblok Kutulu Panjur

Monoblok panjur bina dış yüzeyi ile aynı hizada bir montajla yerleştirilen ürünün, alüminyum pencere ya da kapılarıyla uyumlu bir görünüm sunar.

Dıştan Takma Panjur

Farklı binalarda ve iş yerlerinde sıkça kullanılan bu ürün çeşidi, tüm pencere ve kapı sistemleri ile uyum içerisinde kurulum imkânı verir.

REFERANSLARIMIZ

otomatik-panjur-sistemi-2
otomatik-panjur-sistemi
OTOMATİK-PANJUR
otomatik-panjur-sistemi-5
otomatik-panjur-sistemi-4
otomatik-panjur-sistemi-3