TASARIM YAPI

Firmamız müşteri beklentilerini her defasında zamanında ve tam olarak karşılayarak, çevreye saygılı, estetik ve fonksiyonel açıdan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak hizmeti sunmuş ve sunmaya devam edecektir. Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek ve yüksek kalitede hizmeti en uygun fiyata sunuyoruz.

Sizde hizmet kalitemizle tanışmak isterseniz iletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

MİSYONUMUZ

Pencere Sinekliği, Kapı Sinekliği imalatında, cam balkon, otomatik panjur ve ev dekorasyon hizmetinde müşterilerimizin ihtiyaç beklentilerini, hem estetik olarak hemde ekonomik olarak, fazlasıyla karşılamak, çalışanlarımızın ve bayilerimizin kişisel ve kurumsal gelişim ve isteklerini ön planda olduğu bir çalışma ortamı sağlamak.

VİZYONUMUZ

Manisa Tasarım Yapı kendisini zamanın teknoloji ile sürekli yenileyen, kaliteden ödün vermeyen ve ürettiği ürünler ile ülkesinde hak ettiği yeri almış bir firma olmanın yüklediği sorumluluğun farkında olarak; kendisini devamlı yenileyen ve geliştiren bir firma olma çabasıyla büyümeye devam etmektir.
Teknolojiye dayalı üretim kabiliyetiyle örnek firma olmaya devam etmektir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Manisa Tasarım Yapı olarak sineklik, cam balkon, duşakabin, otomatik panjur ve ev dekorasyon satışında, teknik ve teknolojik gelişmeleri temel alarak, güvenlikli ve ekonomik şekilde uygulanabilmek, bu sayede değerli müşterilerimizin ve bayilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamaktır.

Teknik ve teknolojik gelişmelerin yanı sıra estetik gelişmeleri de yakından takip ederek, personelimizin  eğitim seviyelerini arttıracak imkanları sağlayarak kalitemizin sürekli gelişmesini sağlamak.

MANİSA TASARIM YAPI OLARAK , kalite yönetim sisteminin şartlarına uyma ve etkinliğinin sürekli iyileştirilmesini taahhüt ederiz.

HİZMETLERİMİZ

REFERANSLARIMIZ

Yaptıklarımız Referanslarımızdır.